משחק ניווט בירושלים

black arrow.jpg

פעילות גיבוש וכיף בירושלים

רוצים לצאת לחוויה של גיבוש קבוצתי בלתי נשכחת? הצטרפו אלינו למשחק ניווט חוויתי במגוון אתרים ירושלמים מיוחדים במינם.

ירושלים עיר הבירה של ישראל, מכילה בתוכה מגוון עצום של אתרים מרתקים מוכרים יותר ומוכרים פחות. אז אם אתם מחפשים מקום קסום, עתיק וקדוש לזמן איכותי שישאיר אתכם עם טעם של עוד – ירושלים זה המקום!

פעילות הניווט הסלולרי שלנו היא פעילות מקורית, מגבשת ומאתגרת, המתאימה לצוותים קטנים או גדולים, ותוציא אתכם מהיום יום השגרתי  למשהו אחר לגמרי דרך חוויה בלתי נשכחת של כיף, טכנולוגיה אינטראקטיבית, עבודת צוות, אתגר, ידע וגיבוש.

במהלך הפעילות תתחרו צוות בצוות ותתבקשו למצוא את דרככם בין נקודות בעלות עניין וחשיבות, תוך מענה על שאלות חשיבה, ידע וביצוע משימות הדורשות עבודת צוות קבוצתית וחשיבה יצירתית.

קדימה, עופו על ירושלים… צרו איתנו קשר עכשיו ונתראה בניווט!

גיבוש

גיבוש

icon 2

טכונלוגיה

icon 4

הרפתקה

צפו בסרטון

אתרי הניווט של ירושלים:

נחלאות -ירושלים-
הרובע היהודי -ירושלים-
עין פשחה -עיינות צוקים-
כוכב השחר
קרית הלאום -ירושלים-
עין כרם -ירושלים-
מרכז העיר -ירושלים-
גן החיות התנ"כי
תל עזקה, פארק בריטניה
תל עזקה -פארק בריטניה-
כפר עציון
כפר עציון
MAP DIV
black arrow.jpg

שאלות ותשובות

משחק הניווט אורך בדרך כלל בין שעה וחצי לשעתיים וחצי, ואורכו סביב 2.5 – 3 ק"מ, כל זאת כמובן תלוי במיקום שתבחרו ובאופי הקבוצה.
צרו איתנו קשר ונוכל לתת לכם הערכה מדויקת יותר בהתאמה לכם. 

משחק הניווט מתאים לטווח רחב מאוד של גילאים, ממבוגרים ועד בני נוער. אנו מתאימים את הרמה של הפעילות לאופי הקבוצה.

על כולם! בחרו אתר קרוב לליבכם, או כזה שקרוב לאזורכם גאוגרפית. כל האתרי הניווט הם אתרים יפהפיים ואנחנו בהחלט ממליצים לבקר בהם. יש אתרים עירוניים ויש אתרים בטבע – לכו עם הלב שלכם!

בודאי! קבוצות רבות נהנות ממשחקי הניווט שלנו ומזמינות משחק נוסף באתר שונה. בכל אתר חידות ומשימות חדשות ומקוריות, כך שתיהנו מחוויה חדשה לגמריי. כל מקום והקסם שלו 🙂

העלות משתנה ותלויה בכמה דברים כמו גודל הקבוצה וגיל המשתתפים. צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר מותאמת.

ניתן להטמיע באפליקציה שלנו מספר סוגים של חידות למסלול שלכם-שאלת טריוויה אמריקאית עם 4 תשובות לבחירה, שאלה פתוחה שיש לה תשובה אחת חד משמעית, לצלם סרטון שיש בו חידה או משימה לצוות, להעלות תמונה ולשאול חידה, כמעט כל רעיון שעולה לכם בראש ניתן להפכו לחידה/משימה שמשולבת בתוך המשחק. הוספת חידות אישיות לניווט מומלצת מאוד!